14 modele pantallonash, të përshtatshme për udhëtime

Pa marrë parasysh stilin tuaj të veshjes, gjithmonë në udhëtime të gjata tentojmë të veshim rroba të rehatshme dhe të përshtatshme.

Sot, dritare.net ju sjell disa modele pantallonash, të cilat janë të përshtatshme për t’u veshur në udhëtime. Janë të lehta dhe mund të kombinohesh shumë thjesht me atlete. Shikoni galerinë më poshtë dhe merrni masa në udhëtimin tuaj të ardhshëm./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Gjykata hedh poshtë kërkesën e Izet Haxhisë, për lirimin nga burgu

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.