10 modele kostumesh, perfekte për vjeshtën

Nuk ka veshje më klas për femrat, sesa një kostum. Për më tepër, ata janë shumë në modë tani. Victoria Beckham i vesh gjithnjë.

Edhe dukesha e Sussex shpeshherë shfaqet me kostume.

LEXO DHE :  Kush e vrau Kokon?

Meqë kohë është freskuar dhe një xhaketë mbi supe është e nevojshme, dritare.net ju ka sjellë disa modele xhaketash që mund t’i vishni këtë sezon. Shikoni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.