Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Fundjava e vipave!

Fundjava e vipave!

Pavarësisht shiut të kësaj të diele, vipat shqiptarë e kanë shijuar këtë fundjavë. Disa kanë zgjedhur të shkojnë pranë detit e të tjerë në male. Eneda Tarifa për këtë fundjavë zgjodhi Valbonën, dhe nuk i kurseu fotot e mrekullueshme nga natyra mahnitëse e veriut të Shqipërisë.

Fundjava e vipave!

Fundjava e vipave!

Alba Hoxha zgjodhi detin, por siç shkroi poshtë fotos, koha nuk premtoi për plazh.

Fundjava e vipave!

Alketa Vejsiu shijoi një kafe me Noizin në Durrës.

Fundjava e vipave!

Gazetarja Rudina Xhunga, ishte në Çajup, për të treguar mrekullitë e maleve të jugut, për ciklin Shqiptarët e Mrekullueshëm.

Fundjava e vipave!

Arban Osmani si në çdo fundjavë poston foto nga emisioni i saj.

Fundjava e vipave!

Alba Çobaj i shijon një xhiro me një akullore, për të cilën ka shumë neps prej shtatzënisë.

Fundjava e vipave!

Blendi Fevziu shkoi në Butrint, së bashku me familjen.

Fundjava e vipave!

Fundjava e vipave!

Iva Tiço iu rikthye kujtimeve të vitit të shkuar.

Fundjava e vipave!

Fundjava e vipave!

Besi dhe Xhensila shijuan një aventurë në kanione.

Fundjava e vipave!

Fundjava e vipave!

Fundjava e vipave!

Fundjava e vipave!

Fundjava e vipave!

Fundjava e vipave!

Ndërsa familja Dudushi preferoi të shëtiste me biçikletë./L.F-dritare.net

Fundjava e vipave!