Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Olta Gixhari në një rrëfim për lidhjen me partnerin dhe jetën në Spanjë!

Olta Gixhari në një rrëfim për lidhjen me partnerin dhe

Aktorja e njohur Olta Gixhari, është në pritje të ëmbël. Ajo ka treguar pak nga emocionet që po përjeton në këtë periudhë, dhe jetën e saj bashkë me partnerin në Spanjë, në një intervistë për revistën Story. Çifti është njohur për krishtlindje, ndërsa për disa kohë lidhja e tyre ka qenë në distancë.

Olta Gixhari në një rrëfim për lidhjen me partnerin dhe

“Jemi njohur për krishtlindje. Shumë më vonë dhamë puthjen e parë. Unë ika erdha në Spanjë shumë herë, pastaj ndodhi puthja e parë. Gjërat që nuk beson, ato ndodhin. Unë nuk besoja kurrë tek lidhja në distancë”.

Olta Gixhari në një rrëfim për lidhjen me partnerin dhe

Megjithatë për partnerin, ajo është treguar e prerë. Askush nuk do të ketë shans ta njohë, pasi siç tha Olta, ai nuk ka dëshirë që të shfaqet në publik.

Olta Gixhari në një rrëfim për lidhjen me partnerin dhe

“Është njeri shumë diskret, i urren kamerat, videot, fotot, jetën e shoubizit. Nuk ka për të dalë ndonjëherë në kamera. Mund t’ju them vetëm që është shumë i bukur, kaq”, u shpreh Olta.

Olta Gixhari në një rrëfim për lidhjen me partnerin dhe

Aktorja tregoi se partneri i saj, ka dëshirë që fëmija të jetë djalë, ndërsa shtoi se ende nuk do ta tregojë se sa muajshe është. Ditët e saj në Spanjë, kalojnë vetëm duke menduar për beben.

Olta Gixhari në një rrëfim për lidhjen me partnerin dhe

“Po e shijoj shumë këtë periudhë. Jam futur në boten e bebeve, shoh rroba për bebe gjithë kohës, diskutimet e mia tani janë çfarë karroce do marrim, si do ta veshim, ku do e vëmë krevatin, a do ia bëjmë dhomën tani”, tregoi Olta./L.F-dritare.net