Na ndiqni edhe në

Politikë

Meta: Do e shpërndaj Parlamentin, kur të më thotë populli dhe të kem 20 burra!

Meta: Do e shpërndaj Parlamentin, kur të më thotë populli

Presidneti Ilir Meta i ftuar në televizionin Syri.net, ka thënë se Parlamentin do ta shpërdajë kur t’i thotë populli dhe të ketë dhe 20 burra që të marrin përsipër qeverisjen.

Nesë do duhet të shpërndaj parlamentin, Presidenti është gati. Të ma kërkoje populli, por duhet të dalin dhe 20 burra gati që të marrin përsiper qeverisjen”, tha Meta./E.B-dritare.net