Na ndiqni edhe në

Politikë

Kreu i Kuvendit i mbyll fjalën kryeministrit, Hajdari: Merr dhe minutat e mia!

Kreu i Kuvendit i mbyll fjalën kryeministrit, Hajdari: Merr dhe minutat e

Tre minutat e dyta, nuk i mjaftuan kryeministrit për të mbyllur fjalën e tij, për përgjigjen ndaj deputetes së opozitës Rudina Hajdari. Kreu i qeverisë ka kërkuar edhe një minutë shtesë për të mbyllur fjalën e tij, por kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi, tha se kjo është e pamundur. Në moment ka marrë fjalën, deputetja Hajdari e cila tha të marrë edhe minutat e saj, vetëm të sqarohet pasi sipas Hajdarit, Rama është bërë për ujë të ftohtë./L.F-dritare.net