Na ndiqni edhe në

Kronikë

Vetëvritet 39-vjeçari në Krujë

Vetëvritet 39-vjeçari në Krujë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Kroi Madh në Krujë, ku një 39-vjeçar është vetëvrarë me armë gjahu. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet deri në zbardhjen e saj.

“Më datë 21.04.2020, në fshatin Kroi Madh, Krujë, në banesën e tij dyshohet se ka vrarë veten me armë gjahu shtetasi H.H., 39 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.”,- njofton policia/K.C/dritare.net