Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Detajet/ Fokus protesta e 20 shkurtit. Porositë për deputetët e Berishës dhe Bardhit në mbledhjen!

Detajet/ Fokus protesta e 20 shkurtit. Porositë për deputetët e

Pas disa muajsh takimesh me deputetët e grupit të Sali Berishës, Gazment Bardhi mblodhi sot në selinë e PD, grupin parlamentar, takim që bëri bashkë Rithemelimin dhe grupin e Bardhit.

Në mbledhje sot fokusi ishte aksioni i opozitës në terren dhe protesta e thirrur më 20 shkurt. Secilit deputetet që mori pjesë sot në këtë mbledhje iu kërkua të punojë nëpër zonat elektrorale, në funksion të protestës së 20 shkurtit./L.F-dritare.net