Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Grupi i Bardhit mbledhje me Rithemelimin në selinë e PD. Ja kush mori pjesë!

Grupi i Bardhit mbledhje me Rithemelimin në selinë e PD. Ja kush mori

Deputetët e grupit të Sali Berishës dhe Gazment Bardhit, u mblodhën sot në selinë e PD me ftesë të këtij të fundit, për të bashkuar grupin parlamentar.

Grupi i Bardhit mbledhje me Rithemelimin në selinë e PD. Ja kush mori

Kjo lëvizje e Bardhit vjen pasi ai gjatë javës që lamë pas për herë iu bashkua mbështetësve të Berishës, poshtë ballkonit të shtëpisë së tij, aty ku ai po kryen arrestin shtëpiak.

Grupi i Bardhit mbledhje me Rithemelimin në selinë e PD. Ja kush mori

Ja kush ishte sot në mbledhjen e grupit parlamentar të thirrur nga Bardhi:

Agron Gjekmarkaj

Xhelal Mziu

Bledjon Nallbati

Qani Xhafa

Ludovik Hasani

Ervin Salianji

Dhurata Cupi

Zheni Gjergji

Lefter Genjeshenja

Ramadan Lika

Helidon Bushati

Petrit Doda

Flamur Noka

Edi Paloka

Oerd Bylylbashi

Ina Zhupa

Lindita Metealiaj

Greta Bardeli

Isuf celaj

Bujar Leskaj

Sorina Koti

Elda Hoti

Kasem Mahmutaj

Asllan Dogjani

Albana Vokshi

Luan Baci

Tritan Shehu

Tomor Alizoti./L.F-dritare.net