Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Bardhi bashkohet me grupin e Berishës në selinë blu. Deputetët që munguan në mbledhje!

Bardhi bashkohet me grupin e Berishës në selinë blu.

Deputetët e grupit të Sali Berishës dhe Gazment Bardhit, u mblodhën sot në selinë e PD me ftesë të këtij të fundit, për të bashkuar grupin parlamentar. Por jo të gjithë deputetët e Berishës dhe Bardhit morën pjesë në mbledhje. Ja kush mungoi!

1. Sali Berisha (arrest shtëpie)

2. Saimir Korreshi (jashtë vendit)

3. Dashnor Sula (jashtë vendit)

4. Flamur Hoxha

5. Ferdinand Xhaferaj

6. Ilda Dhori

7. Emilja Koliqi

8. Kastriot Piroli (rast vdekjeje)

9. Edmond Spaho (arsye shendetesore)

10. Jorida Tabaku (arsye shëndetësore)./K.C/dritare.net