Na ndiqni edhe në

Marrëdhënie

Kim Kardashian si gjithmonë, i heq të gjitha

Kim Kardashian si gjithmonë, i heq të gjitha

Kim Kardashian di gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes, dhe të komentohet gjeësisht në rrjet.

Ajo së fundmi ka postuar një foto në rrjete sociale, duke surprizuar fansat, e duke mos lënë vend për imagjinatë.

Ajo në foto i ka hequr të gjitha, dhe shfaqet tërësisht topless.

Kim shfaqet me modelin e ri të flokëve, me gërsheta bionde, më një palë të brëndshme të zeza, gjoksin ka vendosur ta ekspozojë, ndërkohë që krahëve ka hedhur një pallto ngjyrë kafe./ I.M-Dritare.net