Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ja çfarë u gjet në çantën që alarmoi kryeqytetin për bombë!

Ja çfarë u gjet në çantën që alarmoi
Mesditën e sotme në sheshin Skënderbej, u përhap panik për shkak të një çantë, e cila dyshohej se ishte bombë. Policia mbërriti në vendngjarje dhe rrethoi zonën.

Forcat xheniere bën shpërthimin e telekomanduar, ku rezultoi se brenda çantës nuk kishte lëndë shpërthyese, por vegla pune./E.B-dritare.net