Na ndiqni edhe në

Bota

Zbulohet arsyeja e vërtetë pse Jennifer Lopez anuloi turneun veror!

Zbulohet arsyeja e vërtetë pse Jennifer Lopez anuloi turneun veror!

Jennifer Lopez thuhet se po bën përpjekje për të shpëtuar martesën e saj me Ben Affleck. Burimet brenda çiftit zbulojnë se krisjet filluan të shfaqen kur aktorja lejoi që thashethemet për një ndarje të qarkullonin gjatë promovimit të filmit të saj të ri, Atlas.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë rrënuar nga thashethemet për divorc muajt e fundit. Madje raportohet se ish-gruaja e Affleck, Jennifer Garner, po përpiqet t'i ndihmojë ata të qëndrojnë së bashku.

Zbulohet arsyeja e vërtetë pse Jennifer Lopez anuloi turneun veror!

Burimet thonë se Lopez e kuptoi se dështimi i saj për të adresuar thashethemet e ndarjes kokë më kokë i shkaktoi dëm bashkëshortit të saj. Dyshja thuhet se duhet të punojnë me komunikimin e tyre. Një burim i brendshëm tha se Lopez lejoi që thashethemet e ndarjes të qarkullonin gjatë turneut të saj, sepse ajo besonte se çdo publicitet është publicitet i mirë. Megjithatë, ajo tani e sheh se Affleck ishte lënduar nga kjo.

Zbulohet arsyeja e vërtetë pse Jennifer Lopez anuloi turneun veror!

Affleck nuk i ka adresuar publikisht thashethemet, por ka jetuar veçmas në një rezidencë me qira prej 100,000 dollarësh në muaj për javë të tëra. Lopez i ka besuar Garnerit, nga frika se krisja e martesës së tyre mund të bëjë Affleck t’i kthehet alkoolit.

Burimi shtoi se Affleck dhe Lopez do të jenë të ndarë ndërsa ai punon në filmat e tij, kurse Jennifer është e vendosur të bëjë përpjekje shtesë për të qenë bashkë gjatë ditëve të tyre të pushimit.

Zbulohet arsyeja e vërtetë pse Jennifer Lopez anuloi turneun veror!

Problemi kryesor në martesën e tyre është komunikimi. Disa burime thanë se zakonet e tyre të shpenzimeve po shkaktonin një krisje, por të brendshëm e mohojnë këtë, duke theksuar se komunikimi i tyre është problemi i vërtetë. Martesa e tyre u vu nën vëzhgim pasi kaluan 47 ditë pa u parë bashkë në publik, pavarësisht se më parë dilnin shpesh. Lopez kohët e fundit anuloi të gjithë turneun e saj veror, duke deklaruar se duhej të ishte me familjen e saj. /K.C/dritare.net