Na ndiqni edhe në

Bota

Salma Hayek pa filtra, tregon thinjat dhe rrudhat në Instagram

Salma Hayek pa filtra, tregon thinjat dhe rrudhat në Instagram

Salma Hayek ka dëshmuar se është plotësisht në paqe me kohën që kalon. Aktorja e njohur është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh ndan foto me publikun e saj. Këtë herë ajo ka shpërndarë një foto të saj, ndërsa tregon flokët e thinjura dhe rrudhat që i janë shfaqur ndër vite.
Në veçanti, ajo publikoi një pamje nga afër të fytyrës së saj nga zgjimi në mëngjes. “Unë u zgjova dhe po numëroj sa thinja dhe rrudha e kanë prishur festën këtë mëngjes.”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e postimit të saj./K.C/dritare.net

Salma Hayek pa filtra, tregon thinjat dhe rrudhat në Instagram