Na ndiqni edhe në

Bota

Rrëfehet Kim Kardashian: Pete Davidson vuajti shumë për shkak të Kanye West 

Rrëfehet Kim Kardashian: Pete Davidson vuajti shumë për shkak
Në premierën e sezonit 3 të The Kardashians, Kim Kardashian, 42 vjeç, flet për jetën e saj personale. Ajo hedh dritë mbi ndarjen e shumëpërfolur me Pete Davidson dhe polemikat e vazhdueshme rreth ish-bashkëshortit të saj, Kanye West. Kardashian ndan pa frikë detaje intime që kanë mahnitur fansat dhe kanë ndezur diskutime të gjera.

Rrëfehet Kim Kardashian: Pete Davidson vuajti shumë për shkak
Në gusht, Kim Kardashian dhe Pete Davidson u ndanë pas një romance nëntëmujore. Edhe pse as Kim dhe as komediani nuk i kanë zbuluar publikisht arsyet e sakta të ndarjes së tyre, disa pika dyshimi u hodhën gjatë episodit të fundit të The Kardashians.
“Unë jam beqare dhe nuk jam gati të shoqërohem. Ndarjet nuk janë për mua. Thjesht patëm bisedime dhe bisedime... Është padyshim e trishtueshme. Dhe kishte shumë faje. Pete kaloi shumë për shkak të marrëdhënies sime.”

Rrëfehet Kim Kardashian: Pete Davidson vuajti shumë për shkak
Kim e kupton që marrëdhëniet e kaluara kanë ndikuar në marrëdhënien e saj me Pete dhe ishte ai që vuajti më shumë për këtë. Por Kim nuk heq dorë nga romancat e saj. Ajo flet hapur se nëse do gjejë dikë që ta dojë, patjetër që ajo do t’i japë një shans.

Rrëfehet Kim Kardashian: Pete Davidson vuajti shumë për shkak
Mosha është thjesht një numër kur bëhet fjalë për çështjet e zemrës, pasi koncepti i gjetjes së shpirtit binjak nuk njeh kufij të përkohshëm. Besimi se dashuria e vërtetë mund të zbulohet në çdo fazë të jetës është një dëshmi e potencialit të pakufishëm për lidhje dhe shoqëri. Pavarësisht nëse jeni në lule të rinisë ose mendoni se koha juaj ka kaluar, universi ka një mënyrë për të bashkuar shpirtrat e afërm, duke sfiduar stereotipet dhe pritshmëritë e lidhura me moshën./K.C/dritare.net