Na ndiqni edhe në

Marrëdhënie

Bleona zhvishet tërësisht, publikon fotot provokuese

Bleona zhvishet tërësisht, publikon fotot provokuese

Bleona Qereti nuk ka limite, dhe këtë e dëshmon herë pas here në rrjete sociale, ku këngëtarja e famshme publikon foto të ndryshme.

Ditën e sotme, Bleona ka publikuar në instastory një set me foto, ku në disa prej tyre këngëtarja shfaqet tërësisht e zhveshur.

Format e saj përfekte janë vetëm pak nga ajo që ka treguar Bleona në rrjetin social./ I.M-Dritare.net