Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Pas shërimit nga koronavirusi, ja ku zgjedh të pushojë Florjan Binaj!

Pas shërimit nga koronavirusi, ja ku zgjedh të pushojë Florjan

Aktori i humorit, Florian Binaj, është një nga personazhet e njohur që u infektua nga koronavirusi.

Pas shërimit nga koronavirusi, ja ku zgjedh të pushojë Florjan

Ai e konfirmoi vetë lajmin përmes një postimi në Instagram, ku thoshte se duke qenë shumë pozitiv si njeri, doli pozitiv edhe me Covid-19.

Pas lajmit ai u karantinua në shtëpi, por tashmë është shëruar.

Pasi e kaloi këtë moment të vështirë, ai ka zgjedhur të pushojë në Himarë.

Pas shërimit nga koronavirusi, ja ku zgjedh të pushojë Florjan

Flori ka postuar një foto në det me miqtë e tij dhe shkruan “djemtë e shiut”, duke marrë shkasë së edhe moti ka qenë i paqëndrueshëm ditët e fundit, duke sjellë herë pas here reshje shiu./E.B-dritare.net

Pas shërimit nga koronavirusi, ja ku zgjedh të pushojë Florjan