Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Florian Binaj, shërohet nga koronavirusi!

Florian Binaj, shërohet nga koronavirusi!

Florian Binaj, është shëruar nga koronavirusi. Tamponi i dytë ka rezultuar pozitiv. Aktori i Portokallisë, siç njoftoi kur u infektua, tashmë ka dhënë edhe lajmin e mirë që është shëruar.

“Më në fund Covidi më la. Falënderoj të gjithë ata miq dhe mikesha që më ndenjën pranë në këto ditë izolimi”.

Florian Binaj, shërohet nga koronavirusi!

Ai ka treguar se nuk ka pasur simptoma të rënda, dhe se është vetë izoluar në shtëpi./L.F-dritare.net