Na ndiqni edhe në

Shenja Juaj

Sipas meshkujve, ja cilat janë femrat më të mrekullueshme të zodiakut

Sipas meshkujve, ja cilat janë femrat më të mrekullueshme të

Femrat mund të bëjnë çdo gjë për të tërhequr vëmendjen e meshkujve. Bukuria e tyre është pika e dobët e seksit të fortë dhe falë saj ato mund të kenë pushtetin mbi ta. Pavarësisht pamjes, ka femra që adhurohen më shumë se disa të tjera. Arsyeja? Shenjat astrologjike! Sipas meshkujve janë femrat e tre shenjave të horoskopit ato që i mahnitin më shumë dhe janë përendesha për ta.

Binjaket

Femrat e shenjës së binjakëve krahasohen me engjëjt dhe mund ta bëjnë çdo mashkull të çmendet nga bukuria e tyre. Ato janë magjepsëse dhe me kalimin e moshës bëhen edhe më të bukura. Femrat binjake i adhurojnë edhe sfidat dhe nuk tremben nga asgjë. Ato kanë lindur joshëse dhe për këtë meshkujt i adhurojnë akoma më shumë. Pranë tyre, këta të fundit ndihen edhe më të rinj dhe kalojnë përherë momente të këndshme.

Demi

Bukuria e femrave të shenjës së demit mund të tërheqë gjithashtu këdo mashkull. Ato janë edhe dominuese, duan të bëjnë një jete sa më të veçante me atë që kanë në krah dhe janë të afta për t'ua plotësuar partnerëve çdo dëshirë dhe nevojë. Femrat e shenjës se demit i adhurojnë bizhuteritë, makinat dhe shtëpitë luksoze. Ato tërhiqen nga meshkuj që ua sigurojnë të gjitha këto dhe kur i lënë pas dore gjejnë mënyrat për t'i kritikuar dhe për të marre atë që duan. Ky tipar i bën meshkujt ti pëlqejnë akoma më tepër.

Akrepi

Femrat e shenjës së akrepit janë disi të egra, por kjo i bën edhe me tërheqëse për meshkujt. Ato janë sensuale dhe mjaft interesante kështu që është e vështirë të mos i vësh re. Gjithsesi të fitosh zemrën e tyre nuk është shumë e lehtë. Karakteri i fortë është ai që iu pëlqen më shumë meshkujve dhe ata bëjnë gjithçka për t'i pasur pas vetes. /A.S-Dritare.net