Na ndiqni edhe në

Shenja Juaj

Kjo shenjë horoskopi do të ndahet muajin e ardhshëm!

Kjo shenjë horoskopi do të ndahet muajin e ardhshëm!

Është paksa e pakëndshme, por pjesa tjetër e verës nuk parashikohet të jetë e favorshme për romancën e shenjave Demi, Luani, Akrepi dhe Ujori. Marrëdhëniet e tyre janë të brishta dhe mund të marrin fund muajin e ardhshëm. E ndërsa për disa gjërat mund të përmirësohen, për një nga shenjat e mësipërme situata do mbetet e pakëndshme.

Disa fokusohen te vetja, të tjerë e kërkojnë lumturinë në aventura dhe disa nuk mund të pretendojnë më. Megjithatë, përfaqësuesit e shenjës së mëposhtme kanë shumë gjasa të ndahen deri në fund të verës, pasi janë në tension në të gjitha fushat e jetës së tyre.

Ata janë nën presion nga jeta e tyre profesionale, familjare dhe personale. Afërdita retrograde te Luani nga 23 korriku deri më 4 shtator komplikon situatat dhe ndikon negativisht në jetën dashurore të të gjithëve. Ndarjet e përhershme janë më se të sigurta pasi mbingarkimi që ndjejnë i shtyn ata të mos zgjedhin betejat e tyre me mençuri dhe të lënë egon e tyre të marrë më të mirën prej tyre.

Nëse duan që lidhja e tyre të vazhdojë dhe mendojnë se ia vlen personi pranë, atëherë duhet të punojnë shumë dhe të mos lejojnë që detajet e vogla të prishin marrëdhënien e tyre.

Për cilën shenjë po flasim? Ujori, i cili preferon situata të qarta dhe ka shumë gjasa që në ditët në vijim të bëhet realitet një ndarje dhe një fund përfundimtar i një lidhjeje./K.C/dritare.net