Na ndiqni edhe në

Shenja Juaj

Java për gaforret, shenjën e Luizit

Java për gaforret, shenjën e Luizit

Gjatë kësaj jave yjet parashikojnë goxha përmirësime. Gaforret si Luizi do zbulojnë gjëra të reja, do mësojnë nga këshillat e dhëna dhe do jenë dëgjues më të mirë. Nga ana tjetër do jenë edhe më luftarakë dhe do i habisin të gjithë me sjelljen e tyre. Objektivat që i kanë vetes do t’i arrijnë më shpejt sesa mendonin. /dritare.net