Na ndiqni edhe në

Shenja Juaj

Ja ku duhet të shkoni me pushime sipas shenjës tuaj astrologjike

Ja ku duhet të shkoni me pushime sipas shenjës tuaj astrologjike

Çdo vit secili kërkon destinacionin perfekt për të shkuar me pushime. E dini se ka disa vende që iu përshtaten më së shumti me shenjën tuaj astrologjike?

Ja ku duhet të shkoni me pushime sipas shenjës tuaj astrologjike

Dashi. Duke qenë të guximshëm dhe dinamikë, ata duan destinacione ku gjërat të lëvizin. Ecje nëpër male janë idealet. Mund të zgjidhni Alpet zvicerane, Rio de Janeiro, etj.

Ja ku duhet të shkoni me pushime sipas shenjës tuaj astrologjike

Demi. Ata adhurojnë qetësinë, kështu që Italia për të shijuar verërat apo plazhet marokene janë idealet.

Ja ku duhet të shkoni me pushime sipas shenjës tuaj astrologjike

Binjakët. Ata do ta shijojnë shumë kuzhinën spanjolle ose Meksikën duke qenë kureshtarë të mëdhenj.

Ja ku duhet të shkoni me pushime sipas shenjës tuaj astrologjike

Gaforrja. Duke qenë shenjë uji, plazhet dominikane dhe liqenet e Zvicrës, janë idealet.

Ja ku duhet të shkoni me pushime sipas shenjës tuaj astrologjike

Luani. Las Vegasi ose Londra janë destinacionet për personat e kësaj shenje që janë energjikë gjithë kohës.

Ja ku duhet të shkoni me pushime sipas shenjës tuaj astrologjike

Virgjëresha. Ata adhurojnë vendet e qeta dhe tokën. Shkretëtirat janë idealet për të kaluar pushimet.

Ja ku duhet të shkoni me pushime sipas shenjës tuaj astrologjike

Peshorja. Verona dhe ishujt grekë janë destinacionet ideale për ta.

Ja ku duhet të shkoni me pushime sipas shenjës tuaj astrologjike

Akrepi. Ata dhurojnë sfidat dhe antikonformizmin kështu që Peruja ose Indonezia janë destinacionet e duhura.

Ja ku duhet të shkoni me pushime sipas shenjës tuaj astrologjike

Shigjetari. Krocerat nëpër Bahamas ose udhëtimet me Transsiberian kanë ato që do kënaqin personat e kësaj shenje.

Ja ku duhet të shkoni me pushime sipas shenjës tuaj astrologjike

Bricjapi. Shijimi i dallgëve të detit në Australi, nëpër ishujt grekë, por edhe nëpër dunat e Namibisë, do ishin zgjedhjet ideale.

Ja ku duhet të shkoni me pushime sipas shenjës tuaj astrologjike

Ujori. Një turn ë Indi ose në Senegal do përmbushte plotësisht personat e kësaj shenje.

Ja ku duhet të shkoni me pushime sipas shenjës tuaj astrologjike

Peshqit. Empatia dhe ndjeshmëria e tyre do përmbushej nga një udhëtim në Vorvegji, në Polin e veriut ose në Zanzibar. /A.S-Dritare.net