Na ndiqni edhe në

Shenja Juaj

3 meshkujt e zodiakut me të cilët ja vlen të martohesh

3 meshkujt e zodiakut me të cilët ja vlen të martohesh

Keni një lidhje, por nuk e dini nëse ai është i duhuri me te cilin ja vlen te martoheni? Zbuloni cilat janë shenjat ideale me të cilët duhet të lidhni jetën.

Ujori

Nëse jeni në kërkim të një personi romantik, që të jete sa delikat aq edhe i ndjeshëm, ju duhet një partner ujor. Ai është ideali pasi ai do mundohet me sa të mundet t'ua plotësojë dëshirat dhe nga ana tjetër, në çdo situatë do të jetë i ndershëm, i hapur dhe besnik. Të vetmet gjëra ku mund t'i kapesh ujorët janë ndjeshmëria dhe kokëfortësia e tepërt, por këto nuk janë arsye për të mos i dashur.

Luani

Duke qenë liderë te lindur, luanët janë partneret ideale për kurajozet. Nëse krijoni një lidhje me një luan, ai ju bën pjese të pasionit dhe kreativitetit te tij. Mashkulli i kësaj shenje do gjithmonë që gjërat t'i ecin si dëshiron ai dhe ndonjëherë është e vështirë të kuptohesh me të, megjithatë mos u dekurajoni pasi një partner aq bujar sa ai nuk keni për të gjetur. Të jeni të sigurtë se ai do luftojë gjithmonë përkrah jush dhe nuk do ndalet derisa të arrijë me te mirën për ju. Nga ana tjetër partneri luan është pasionant, argëtues dhe autentik.

Akrepi

Nëse kërkoni dikë që t'i besoni, mashkulli akrep është ai që ju duhet. Përveçse partner ai do dijë të jete gjithmonë një mik perfekt që do t'iu mbështesë kurdoherë dhe nuk do ua nxjerrë sekretet. Edhe pse një mashkulli akrep i duhet pak kohë që të bjerë në dashuri, kur arrin të dashurojë një femër, i qëndron besnik dhe i përkushtohet përgjithmonë. Një partner i tillë është edhe mjaft sensual dhe pasionant. Intimiteti për të është i rëndësishëm, por gjithashtu inteligjenca dhe ndershmëria e personit që do të ketë në krah. Nëse tregoheni të tille do e keni mashkullin akrep në krah deri në vdekje. /A.S-Dritare.net