Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Si do të duket spitali i ri i Rrëshenit!

Si do të duket spitali i ri i Rrëshenit!

Këtë mëngjes kryeministri Rama ka publikuar pamje nga projekti për transformimin e spitalit të Rrëshenit.

"Mirëmëngjes,
dhe me investimin e ri që ka nisur për të transformuar spitalin e Mirditës, ju uroj një ditë të mbarë.",shkruan Rama./M.T/dritare.net