Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Shtyu 27-vjeçaren drejt vetëvrasjes, Altin Çoku: Foton e shpërndau një shok!

Shtyu 27-vjeçaren drejt vetëvrasjes, Altin Çoku: Foton e

Një 27-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i katërt i një banese, pasi Altin Toku, personazh i njohur në Tik Tok i ndau një foto intime.

Lidhur me ngjarjen, 39-vjeçari i arrestuar, ka treguar se fotoja është shpërndarë në rrjet nga të afërm të tij.

“Cuca huj është nda nga burri dhe ka tentuar 2 herë me mbyt veten. A e ke pa foton që qarkullon në Tik Tok, duke dal duke pirë kafe me shokun tim në lokal, unë telefonin e mbaj pa kod. Ajo goca me ka çuar foton mua duke më thënë mua shih ca fotoje kemi bërë në hotel dhe ky e ka marrë telefonin shpejt dhe ka shpërndarë foton dhe kanë hapur adresa Tik-Toku.

Gjynah për gocën e huaj, po ajo vetit ja ka bo. Se vetë i ka hëngër by*ha me bo foto. Nuk është tu më rrujt k**i për të”, ka deklaruar ai./M.K-dritare.net