Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Pamjet/ Momenti kur arrestohet personazhi i Tik Tok-ut, Altin Çoku!

Pamjet/ Momenti kur arrestohet personazhi i Tik Tok-ut, Altin Çoku!

Altin Çoku i cili dyshohet se çoi drejt vetëvrasjes një 27 vjeçare në Kamzë, u arrestua nga Policia. Altin Çoku dyshohet se shantazhoi me foto intime 27 vjeçaren që më pas i dha fund jetës duke u hedhur nga një ndërtesë.

Për ngjarjen reagoi edhe ministri i Brendshëm Taulant Balla i cili th a se ndryshimet ligjore në adresimin e rreziqeve të dhunës on-line, duhet të konsultohen dhe miratohen sa më shpejt./L.F-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by Dritare Tv (@dritare_tv)