Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Fotoja që çoi në vetëvrasjen e 27-vjeçares. Çoku i Tik Tok-ut e përdorte për shantazh!

Fotoja që çoi në vetëvrasjen e 27-vjeçares.

Detaje të tjetra kanë dalë në lidhje me vetëvrasjen e një 27-vjeçareje në Kamzë, pasi personazhi i Tik Tok-ut, Altin Çoku i kishte nxjerrë foton intime në rrjet. Mësohet se 39-vjeçari e shantazonte viktimën, e cila ishte në një raport me të, gjatë kohës që kishte nisur procesin e divorcit, me bashkëshortin në Kosovë. Ndërkohë është bërë publike, fotoja me të cilën Çoku shantazhonte të renë, duke hapur profile me foton ku shfaqen të dy përqafuar, në momente intime.

Fotoja që çoi në vetëvrasjen e 27-vjeçares.

Vajza nuk e ka përballuar situatën dhe ka ndërmarrë veprimin ekstrem duke u vethedhur nga kati i katërt, ndërsa dyshohet se ky nuk ishte rasti i parë që 39-vjeçari bënte presione të tilla./M.K-dritare.net