Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama: Kthimi i Bashës, një kthesë për t’u përshëndetur!

Rama: Kthimi i Bashës, një kthesë për t’u

Kryeministri Edi Rama, ka reaguar pas deklaratës së Bashës, për të përfunduar Reformën Zgjedhore. Rama shkuan se ky vendim i opozitës është një kthesë për t’u përshëndetur.

“Kthimi i opozitës jashtëparlamentare në tryezën e Reformës Zgjedhore një kthesë për t’u përshëndetur! Më mirë vonë se kurrë dhe inshallah këtë herë deri në mbylljen e këtij procesi të stërzgjatur, sepse koha nuk pret dhe me vullnet të mirë mund të arrihet shpejt në konsensus”, shrkuan Rama./L.F-dritare.net