Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Debati për Vjosën, Meta: Arroganca, korrupsioni dhe marrëzia nuk do mundet ta tjetërsojë dot

Debati për Vjosën, Meta: Arroganca, korrupsioni dhe marrëzia nuk

Kryeministri Edi Rama tha sot se hidrocentralet mbi Vjosë janë vetëm imagjinatë, në një përgjigje për kreu ne shtetit Ilir Meta.

Ky i fundit, ka reaguar përsëri duke thënë se arroganca, korrupsioni dhe marrëzia nuk do mundet ta tjetërsojë dot Vjosën.

Statusi i Metës
Me ekipin e paparë të çunave të “Vjosa Rafting Albania” dhe “Vjosa Explorer”.
E duam Vjosën dhe do ta mbrojmë!
Një trashëgimi natyrore kombëtare me rëndësi të jashtëzakonshme dhe potencial të madh turistik që arroganca, korrupsioni dhe marrëzia nuk do mundet ta tjetërsojë dot!/ I.M-Dritare.net