Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Shumë shpejt do të bëhen mami dhe babi/ Klea dhe Elgiti publikojnë foton e ëmbël!

Shumë shpejt do të bëhen mami dhe babi/ Klea dhe Elgiti

Shumë shpejt, Klea Huta dhe Elgit Doda do të bëhen mami dhe babi. Ata do të bëhen me djalë. Nuk kanë mbetur shumë ditë, nga çasti kur çifti do të marrë në krahë engjëllin e tyre.

Shumë shpejt do të bëhen mami dhe babi/ Klea dhe Elgiti

Ndërkohë, për të kujtuar periudhën e bukur të shtatzënisë, Klea dhe Elgiti kanë realizuar një set fotografik shumë të ëmbël.

Shumë shpejt do të bëhen mami dhe babi/ Klea dhe Elgiti

Këngëtarja ka postuar dy foto nga seti. Në njërën është vetë këngëtarja me barkun zbuluar.

Shumë shpejt do të bëhen mami dhe babi/ Klea dhe Elgiti

Ndërsa në foton tjetër, Klea dhe Elgiti kanë duart e tyre te barku i rrumbullakosur.

Shumë shpejt do të bëhen mami dhe babi/ Klea dhe Elgiti

Çifti mezi po e pret ardhjen në jetë të djalit të tyre dhe këta na e ka treguar vetë Klea disa ditë më parë./K.C/dritare.net