Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Donaldi tha se është beqar, Bora përgjigjet përmes një videoje!

Donaldi tha se është beqar, Bora përgjigjet përmes një

Donaldi do të jetë në qendër të vëmendjes së publikut, por jo më si i dashuri i Bora Zemanit. Në Big Brother Vip, Donaldi u shpreh se lidhja e tij me moderatoren është personale, ndaj dëshiron të mbetet e tillë. Më tej aktori u shpreh se është beqar, dhe jo i lidhur.

Siç duket për këtë temë moderatores simpatike, i kanë shkruar jo pak. Ndaj ajo u përgjigj përmes një videoje. Bora shprehet se publiku e di qëndrimin e saj, që do të thotë se momentalisht dyshja ka vendosur të shkëputet nga njëri-tjetri, për t’i lënë një mundësi lidhjes, pasi Donaldi të jetë jashtë.

Donaldi tha se është beqar, Bora përgjigjet përmes një

“Ju e dini qëndrimin tim pavarësisht provokimeve që mund të bëhen se ndoshta po mbahet ndonjë një qëndrim tjetër. Ku i dihet. Ku e dimë ne se çfarë ndodh jashtë!”, u shpreh Bora në një video postuar në instagramin e saj./L.F-dritare.net