Na ndiqni edhe në

Showbiz

Marina Vjollca, bëhet nënë për herë të parë!

Marina Vjollca, bëhet nënë për herë të parë!

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Vajza e tyre erdhi në jetë sot. Në fund të muajit gusht, moderatorja konfirmoi shatzëninë e saj.

Marina Vjollca, bëhet nënë për herë të parë!

Çifti ka disa vjet që kurorëzoi dashurinë në një dasmë madhështore. Marina, një moderatore mjaft e dashur për publikun, nuk u shkëput nga puna në asnjë moment. Deri në ditët e fundit të shtatzënisë, ajo moderoi Klanifornian, programin e humorit në Klan.

Marina Vjollca, bëhet nënë për herë të parë!

Tashmë Marina, do të duhet t’i kushtojë kohën e saj të voglës dhe paksa instagramit, për të mos i munguar fansave të saj./L.F-dritare.net