Na ndiqni edhe në

Bota

U kanë marrë tiparet më të bukura. 14 të famshmit që ngjajnë si dy pika uji me fëmijët e tyre!

U kanë marrë tiparet më të bukura. 14 të famshmit

Shumë prej nesh mendojnë se gjithçka është 50/50 kur flasim për tiparet që trashëgojmë nga prindërit tanë. Por, për çudi, gjërat janë paksa të lëkundura në anën e babait. Ne kemi 60% më shumë gjasa të trashëgojmë tipare "aktive" nga baballarët tanë thjesht sepse natyra preferon t'i shprehë ato gene më shumë./Brightside/Xh.Xh/dritare.net

1. Brad Pitt dhe Shiloh Jolie-Pitt

U kanë marrë tiparet më të bukura. 14 të famshmit

2. Arnold Schwarzenegger dhe Patrick Schwarzenegger

U kanë marrë tiparet më të bukura. 14 të famshmit

3. Milla Jovovich dhe Ever Anderson

U kanë marrë tiparet më të bukura. 14 të famshmit

4. Tom Hanks dhe Colin Hanks

U kanë marrë tiparet më të bukura. 14 të famshmit

5. David Beckham dhe Brooklyn Beckham

U kanë marrë tiparet më të bukura. 14 të famshmit

6. Reese Witherspoon dhe Ava Philippe

U kanë marrë tiparet më të bukura. 14 të famshmit

7. Goldie Hawn dhe Kate Hudson

U kanë marrë tiparet më të bukura. 14 të famshmit

8. Melanie Griffith dhe Dakota Johnson

U kanë marrë tiparet më të bukura. 14 të famshmit

9. Meryl Streep dhe Mamie Gummer

U kanë marrë tiparet më të bukura. 14 të famshmit

10. Demi Moore dhe Rumer Willis

U kanë marrë tiparet më të bukura. 14 të famshmit

11. Uma Thurman dhe Maya Hawke

U kanë marrë tiparet më të bukura. 14 të famshmit

12. Lea Thompson dhe Zoey Deutch

U kanë marrë tiparet më të bukura. 14 të famshmit

13. Carrie Fisher dhe Billie Lourd

U kanë marrë tiparet më të bukura. 14 të famshmit

14. Lenny Kravitz dhe Zoe Kravitz

U kanë marrë tiparet më të bukura. 14 të famshmit