Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

U arrestua sot/ Djali i Erzen Breçanit i martuar me motrën e Ervin Matës

U arrestua sot/ Djali i Erzen Breçanit i martuar me motrën e Ervin

SPAK-u ka lëshuar 11 urdhërarreste për të goditur një grup të strukturuar kriminal. Urdhërarreste janë lëshuar edhe për Erzen Breçanin dhe djalin e tij Eralbi Breçanin, të cilët akuzohen për pastrim parash dhe përkrahje të autorit të krimit.

Në kërkim është edhe Ervin Mata. Mësohet se djali i Breçanit është i martuar me motrën e Ervin Matës./K.C/dritare.net