Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama ndan videon motivuese: Një përqafim të gjithëve në distancë!

Rama ndan videon motivuese: Një përqafim të gjithëve në

Kryeministri Edi Rama, ka ndarë në Facebook, videon e amerikanit Prince Ea, i cili është folës motivues. Ea flet për jo vetëm për situatën e koronavirusit, por edhe për atë që ai e quan F-virus, frikën.

Në përshkrim të videos, Rama shkruan:

“MIRËMËNGJES me këtë dallgë frymëzimi dhe një përqafim të gjithëve në distancë të sigurtë”

/E.B-dritare.net