Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama: Gabimin e bën duke menduar se ke të drejtë, kur nuk ke!

Rama: Gabimin e bën duke menduar se ke të drejtë, kur nuk ke!

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në profilin e tij Facebook, një shprehje të imam Anwar Al Awlaki, i cili flet për gabimet dhe mëkatet.

“Gabimin e bën duke menduar se ke të drejtë, kur nuk ke. Mëkatin e bën duke e ditur që nuk ke të drejtë”, thuhet në shprehjen e publikuar nga Rama./E.B-dritare.net