Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Pas arrestimit, Fjolla Morina dërgohet në spital!

Pas arrestimit, Fjolla Morina dërgohet në spital!

Është arrestuar ditën e sotme në kufirin mes Kosovës dhe Shqipërisë, këngëtarja Fjolla Morina.

Asaj i është arrestuar pasi ne çantën që kishte në makinën që drejtonte vetë, iu gjet armë zjarri pistoletë dhe 23 fishekë.

Mediat kosovare raportojnë se këngëtarja Fjolla Morina pas ka pasur një përkeqësim të gjendjes shëndetësore.

Ajo është transportuar me urgjencë në spitalin e Kukësit për marrjen e ndihmës së nevojshme mjekësore./ I.M-Dritare.net

Pas arrestimit, Fjolla Morina dërgohet në spital!Pas arrestimit, Fjolla Morina dërgohet në spital!