Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Meta: Shqipëria është e shqiptarëve, jo e mafies ndërkombëtare!

Meta: Shqipëria është e shqiptarëve, jo e mafies

“Shqipëria e shqiptarëve dhe KURRË e oligarkëve dhe mafies ndërkombëtare”, shkruan presidenti i vendit në facebook, krahas një foto bashkë me qytetarët duke ecur në rrugë.

Komenti i tij vjen pas vlerësimit të Departamentit Amerikan të Shtetit, ndaj ish-Kreut të KED, Ardian Dvoranit, si një ndër 12 personalitetet kampionë në luftën kundër korrupsionit në botë./L.F-dritare.net

Meta: Shqipëria është e shqiptarëve, jo e mafies