Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Kush gënjeu kë, vazhdojnë replikat Rama -Meta!

Kush gënjeu kë, vazhdojnë replikat Rama -Meta!

Vijojnë replikat mes kryeministrit Rama dhe presidentit Meta. Së fundmi është kreu i qeverisë që i përgjigjet Metës, duke ngulmuar se nuk ka marrë asnjë platformë për integrimin e Shqipërisë në BE.

“Që unë s'gënjej IM e ka shkruar vetë, se unë nuk quhem Yuri Kim dhe s'di që Ambasadorja e SHBA të mbulojë edhe shërbimin postar + po t'i kisha marrë ato pika do i kisha shkruar pse më duken si pika vaji e uthulle që duhen ndarë, se ndryshe thyhet ena e Kushtetutës&Integrimit”.

Presidenti e quajti Ramën gënjeshtar, deklaratë që solli reagimin e fundit të kryeministrit!/L.F-dritare.net