Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Luftë replikash, Meta i përgjigjet sërish Ramës: Gënjeshtar!

Luftë replikash, Meta i përgjigjet sërish Ramës:

Një luftë me replika ka qenë sot midis presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama. Së fundmi në lidhje me deklaratën e Ramës, i cili tha se nga ana e presidentit atij nuk i ka mbërritur asnjë platformë, presidenti shprehet se kjo është një gënjeshtër.

“Që Platforma për Integrimin Europian (Non Paper) i është paraqitur Ambasadores së SHBA që më 8 prill 2020 është FAKT.
Që Rama GËNJEN nuk është më lajm as për të huajt”, shkruan Meta./L.F-dritare.net