Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Kryemadhi: Më 25 prill LSI do të fitojë 11 mandate në Tiranë

Kryemadhi: Më 25 prill LSI do të fitojë 11 mandate në

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi zhvilloi sot një takim me kryetarët dhe sekretarët e kësaj force politike në Tiranë. Takimin Kryemadhi bëri publik me anë të një story në Instagram. Ajo shkruan se LSI-ja është gati për të marrë 11 mandate në Tiranë. Të 11 deputetët shprehet Kryemadhi do të jenë mbështetje për të gjithë qytetarët.

“LSI është gati për 11 mandate në Tiranë. 11 deputetë që do të jenë mbështetja juaj për punësimin, zhvillimin ekonomik e social. Ata do të çojnë përpara misionin.”,- shkruan Kryemadhi./K.C/dritare.net