Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Godina u përfshi nga zjarri, të moshuarit transportohen në spital për të kaluar natën!

Godina u përfshi nga zjarri, të moshuarit transportohen në spital


Të gjithë të moshuarit nga azili në Fier do të transportohen në spitalin rajonal të Fierit për t’u strehuar natën e sotme.

Kryebashkiaku premtoi ndërhyrje të menjëhershme për pastrimin e godinës dhe gjatë ditës së nesërme, të moshuarit do të rikthehet në ndërtesën përkatëse./dritare.net