Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Detajet tronditëse/ Vajza kishte vdekur ditë më parë, familja u vetëflijua për shkak të fesë!

Detajet tronditëse/ Vajza kishte vdekur ditë më parë,

Detaje tronditëse kanë dalë në dritë, nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Tiranë, ku Zhaneta Josifi 56 vjeçe dhe vajzën e saj Anisa Josifi ,30 vjeçe, janë gjetur të vdekura, dhe vajza tjetër Blerta Josifi rreth 34 vjeçe, është dërguar në spital, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Mësohet se Anisa Josifi dyshohet të ketë vdekur disa ditë më parë, ndërsa Zhaneta e Blerta Josifi i kanë dhënë fund jetës pasi besonin se do të ringjalleshin pasi ishin predikuese të një sekti fetar.

Blerta ka shpëtuar, por ndodhet në gjendje të rëndë/ I.M-Dritare.net