Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Bora-Donald apo Kiara-Luiz/ Cili çift theu rekord klikimesh në BBVip!

Bora-Donald apo Kiara-Luiz/ Cili çift theu rekord klikimesh në

Eksperti i IT renditi disa histori që kanë rritur audiencën e Big Brother dhe kanë gjeneruar qindra klikime, ku rëndit kryesore mbrëmja e përjashtimit të Kejvinës nga Big Brother Vip.

“Ndjekje rekord Big Brother ka pasur në datën 17 janar që përkon me përjashtimin e Kejvinës nga formati. Po ashtu historia e sëmundjes së Luizit solli shumë ndjekës të kësaj historie. Fillimisht Luizi u mor inat dhe të gjithë ju kthyen kundër, por më pas e gjithë situate u kthye pro Luizit. Më tej historia e tij me Kiarën është më tepër e ndjekur se historia e çiftit Bora-Donald-Betriks të një viti më parë.”,tha eksperti./M.T/dritare.net