Na ndiqni edhe në

Horoskopi Vjetor

Horoskopi i vitit 2024 për Shigjetarin nga Christine Haas

Horoskopi i vitit 2024 për Shigjetarin nga Christine Haas

A do jetë 2024 një vit mi mbarë për ju? A do të arrini ato që doni? Po! Fati do t’iu buzëqeshë, por nuk duhet të tregoheni mendjemëdhenj. Dëgjoni instinktin dhe do dilni të fituar. Jeta sentimentale nuk do jetë tërësisht e qetë. Mundoheni të largoni ankthin, të flisni më tepër me partnerin, të ndani me të dyshimet dhe frikërat, pasi do iu bëjë shumë mirë. Beqarët do kenë njohje mjaft interesante, por mirë është të mos besojnë verbërisht. Le t’i marrin gjërat shtruar dhe të vendosin kur të jetë koha e duhur. Në punë do keni projekte të reja, por mund të ndodhin edhe disa vonesa. Tregohuni të qetë, mos e mbivlerësoni veten gjithë kohës dhe mos e humbni shpresën. Fillimi i vitit do jetë pak më i sikletshmi e më pas gjithçka do rregullohet. Me financat bëni kujdes sepse gabimi më i vogël mund të jetë fatal. Shëndeti do të jetë i mirë. Do ndiheni goxha në formë.

Disa këshilla të vyera që iu japin yjet për këtë vit janë: Lëreni veten të lirë, kultivoni kopshtin tuaj shpirtëror dhe ndiqni instinktin. /A.S-Dritare.net