Na ndiqni edhe në

Horoskopi Vjetor

Horoskopi i vitit 2024 për Akrepin nga Christine Haas

Horoskopi i vitit 2024 për Akrepin nga Christine Haas

Gjatë këtij viti priten goxha trazira për ju. Nuk do jeni më të qetë si një vit më parë dhe rehatia do të marrë fund. Ka mundësi të bëni edhe zgjedhje përfundimtare, por kjo nuk do të thotë që të jenë të pamenduara. Mos u mërzitni, pasi të gjitha këto janë normale dhe kushdo i kalon në jetë, thjesht ju ka ardhur koha të rebeloheni pak më shumë. Do ta dëgjoni më shumë veten dhe dëshirat tuaja. Dashuria do ketë ulje dhe ngritje pasi një ditë do jeni gati për zyrtarizime, e një ditë tjetër do kërkoni lirinë tuaj dhe pak kohë për veten. Nëse jeni beqarë do të keni një vit më të mirë. Do iu jepen plot mundësi për njohje të reja, prej të cilave duhet të përfitoni sa më shumë. Për jetën profesionale do të jetë një vit premtues edhe pse do kaloni pengesa. Pas disa konflikteve dhe mundimeve, ju do shkëlqeni si kurrë më parë. Financat nuk do jenë të këqija. Shëndeti do ketë vetëm disa shqetësime të vogla, por asgjë për t’u shqetësuar.

Disa këshilla të vyera që iu japin yjet për këtë vit janë: Jepni komanda, dëgjoni zemrën tuaj dhe bëni atë që ju pëlqen. /A.S-Dritare.net