Na ndiqni edhe në

Ditor

Horoskopi i datës 7 korrik 2022 nga Christine Haas

Horoskopi i datës 7 korrik 2022 nga Christine Haas

Dashi

Horoskopi i datës 7 korrik 2022 nga Christine Haas

Yjet do iu shtojnë dëshirën për të ndryshuar gjërat gjatë kësaj dite. Nëse keni një lidhje klima në jetën sentimentale do ngrohet akoma edhe më shumë. Partneri do ju përgatisë disa surpriza që do iu lënë me gojë hapur. Ju beqarët do udhëhiqeni nga arsyeja dhe më në fund do ecni në rrugën e duhur. Për ju shumë gjëra do ndryshojnë pozitivisht. Në punë do ndërmerrni plot iniciativa të reja dhe do e tregoni veten. Mos u shqetësoni për asgjë sepse me dëshirë të mirë gjithçka do ecë si duhet. Financat do jenë të paqëndrueshme kështu që tani për tani shmangni çdo lloj investimi.

Demi

Horoskopi i datës 7 korrik 2022 nga Christine Haas

Sot do ju duket sikur jeni mbi të tjerët dhe do bëheni mendjemëdhenj. Ju të dashuruarit do jeni shumë kritikë ndaj partnerit tuaj dhe marrëdhënia me të mund të destabilizohet. Të dy palët do e ngrini zërin dhe nuk do arrini dot ta kontrolloni veten. Ju beqarët ka shumë mundësi të afroheni me dikë, i cili më shpejt nga sa mendonit mund të zërë vend në zemrën tuaj. Në punë, besimi i madh që keni tek vetja do iu hapë shumë porta. Planetët gjithashtu do iu sjellin fat. Buxhetin menaxhojeni me sa më shumë përkujdes dhe maturi dhe do e shihni që nuk do ju ndodhin probleme.

Binjakët

Horoskopi i datës 7 korrik 2022 nga Christine Haas

Do tregoheni më të duruar gjatë kësaj dite dhe do dilni më të fituar. Nëse keni një lidhje asnjë planet nuk do mund ta rrezikoje jetën tuaj sentimentale sidomos nëse deri më tani i keni marrë të gjitha masat. Dashurohuni ashtu si do e ndieni pa menduar për të ardhmen. Ju beqarët ka mundësi të fiksoheni keq pas një kolegu zyre dhe nuk do ndaleni derisa ta bëni për vete atë. në punë do jeni gjithë kohës nën presion për gjërat që duhet të bëni edhe pse jeni të aftë. Pasdite do ndiheni më të qetë dhe shumë më të kënaqur se më parë. Nga gabimet e shkuara keni nxjerrë mësime të vyera. Me financat do jeni tejet vigjilentë dhe do shpenzoni shumë me pak nga disa ditë më parë.

Gaforrja

Horoskopi i datës 7 korrik 2022 nga Christine Haas

Mundohuni që sot të ruani gjithë kohës ekuilibrin dhe të mos nxitoni për asgjë. Nëse keni një lidhje mos ëndërroni më shumë nga sa duhet sepse më pas rezultati do ju duket shumë më i trishtë. Mos kërkoni edhe që partneri t'ua plotësojë të gjitha dëshirat sepse do jetë e pamundur. Ju beqarët më në fund do mund të bëheni dy dhe jeta do ju marrë kuptimin e duhur. Në punë do iu jepen mundësi shumë më të mira për të treguar veten dhe vlerat që keni. Pranojeni propozimin që do iu bëhet. Me financat do keni goxha tronditje dhe kjo do ua prishë disi humorin sidomos në orët e mesditës.

Luani

Horoskopi i datës 7 korrik 2022 nga Christine Haas

Sot do jeni me humor shumë të mirë, por për t’ia dalë në çdo fushë do ju duhet të keni më tepër besim tek vetja. Ju të dashuruarit do jeni tej mase tërheqës dhe ka mundësi që te bëni për vete edhe persona që do ju rrethojnë në punë apo në plazh. Kujdes me çdo veprim nëse vërtet e dashuroni atë që keni në krah sepse mund të shkatërroni gjithçka. Ju beqarët nuk do ndiheni ende gati për të hedhur hapa. Në punë do jeni shumë të ngarkuar me punë dhe në disa momente do ju duket sikur nuk do merrni dot frymë. Në fakt vërtet do lodheni, por përfitimet do jenë të mëdha. Nëse me financat tregoheni gjithë kohës të kujdesshëm gjendja do vazhdojë të mbetet e mirë.

Virgjëresha

Horoskopi i datës 7 korrik 2022 nga Christine Haas

Mundohuni që gjatë kësaj dire mos i bëni gjërat sa për të qenë nëse nuk i ndieni. Më vonë do pendoheni dhe do i vuani pasojat. Për sa i përket jetës sentimentale të ju çifteve asgjë e rëndësishme nuk ka për të ndodhur. Bëni thjesht atë që do ndieni dhe merrini gjërat shtruar. Ju beqarët nuk do ndiheni ende të sigurt për të hedhur hapa, kështu që me disa persona do pranoni thjesht të shoqërohen si shokë. Në punë marrëdhënia me kolegët do jetë goxha e tensionuar dhe nuk do ndiheni të qetë për të përfunduar detyrat që iu janë dhënë. Buxheti do përmirësohet mjaft falë një trashëgimie të madhe nga gjyshërit tuaj.

Peshorja

Horoskopi i datës 7 korrik 2022 nga Christine Haas

Pritet që dita e sotme të jetë pozitive dhe e favorshme. Shumicën e kohës do jeni me humor të mirë. Ju të dashuruarit do i qëndroni shumë besnike partnerit tuaj dhe marrëdhënia me të do përmirësohet jashtëzakonisht. Buzëqeshja nuk do ju largohet asnjë çast nga fytyra. Ju beqarët do tundoheni shumë nga disa persona që do ju vijnë në pune, por nuk do keni asnjë mundësi për të bërë diçka. Në punë duhet ta pranoni me çdo kusht postin e ri që do iu jepet sepse vetëm ashtu do përparoni në profesionin që keni. Buxhetin do e menaxhoni me shumë maturi dhe realizëm kështu që nuk do ju ndodhë asnjë problem.

Akrepi

Horoskopi i datës 7 korrik 2022 nga Christine Haas

Gjatë kësaj dite do jeni gjithë kohës të zymtë sepse gjërat nuk do ju ecin si duhet. Ju të dashuruarit do kaloni momente të vështira dhe në shumë raste do ndiheni me të vërtetë keq. Ju beqarët do keni një ditë elektrizuese dhe shumë të veçantë. Më në fund do përjetoni ndjesi ndrysje dhe shpesh do ju duket sikur jeni ne një botë tjetër. Në punë sado që të mundoheni nuk do ja dilni t’i përfundoni si duhet gjërat. Do ju vijë inat, por nuk do keni çfarë të bëni. Në planin financiar duhet të tregoheni gjithë kohës vigjilentë pasi vetëm kështu do e mbani situatën nën kontroll.

Shigjetari

Horoskopi i datës 7 korrik 2022 nga Christine Haas

Mërkuri do ua vërë më në pah gabimet e bëra sot dhe në momente të caktuara do jeni më të vetëdijshëm për ato që keni bërë. Për ju të dashuruarit e sotmja do fillojë qetësisht, por pas mesdite situata do nxehet, pasioni do shtohet dhe emocionet do bëhen të paimagjinueshme. Shfrytëzojeni çdo sekondë deri në maksimum. Ju beqarët më mirë t'i merrni gjërat shtruar dhe të mos kërkoni me ngulm një person për ta pasur pranë. Në punë do arrini të rikuperoni kohën e humbur dhe më në fund do arrini atje ku e kishit planifikuar. Në fakt pa ndihmën e kolegëve do kishit mbetur në vend. Në planin financiar do ju duhet maturi dhe përkujdes maksimal.

Bricjapi

Horoskopi i datës 7 korrik 2022 nga Christine Haas

Yjet do përkujdesen mjaft për ju gjatë kësaj dite dhe do ju ndriçojnë mendimet. Nëse keni një lidhje jeta juaj sentimentale do jetë e mrekullueshme. Në shumë momente do përjetoni lumturi si asnjëherë më parë. Ju beqarët do keni ide shumë të mira sesi të arrini ta bëni për vete atë që pëlqeni. Deri në fund të ditës do ja arrini qëllimit final. Në punë komunikimi dhe thjeshtësia do ju çojnë më lart. Shefat do ju shohin me kujdes dhe mundet t’iu bëjnë disa propozime tejet interesante. Në planin financiar duhet të veproni gjithmonë me maturi dhe logjikë sepse në të kundërt situata do ju dalë jashtë kontrollit.

Ujori

Horoskopi i datës 7 korrik 2022 nga Christine Haas

Jupiteri do ju ndihmojë të realizoni ëndrrat tuaja gjatë kësaj dite dhe të përmbushni ambiciet. Ju të dashuruarit do dini si ta mbani zgjuar zjarrin e pasionit dhe në çdo moment gjërat mes jush dhe atij që keni në krah kanë për të ecur për mrekulli. Ju beqarët nuk do mundoheni shumë për ta gjetur personin që keni ëndërruar. Duke filluar nga orët e pasdites gjërat do ndryshojnë goxha. Në punë do jeni më të vendosur për të përmbushur objektivat dhe nuk do lodheni së tentuari. Në planin financiar do mbizotërojë gjatë gjithë kohës ekuilibri kështu që nuk do keni vështirësi për t'i kryer shpenzimet e menduara.

Peshqit

Horoskopi i datës 7 korrik 2022 nga Christine Haas

Urani do ua thjeshtësojë gjërat gjatë kësaj dite dhe do e ulë tensionin që ka mbizotëruar së fundmi. Për ju të dashuruarit nuk do jetë aspak e vështirë për të ruajtur një klimë të qetë. Do bashkëpunoni fort me njëri-tjetrin dhe nga gjithashtu do toleroni herë pas here. Ju beqarët jo vetëm që do arrini ta bëni për vete një person, por shumë shpejt mund të vendosin edhe një unazë në gisht. Në punë do vlerësoheni mjaft për iniciativat, durimin dhe organizimin. Nëse vazhdoni kështu është e sigurt që do dilni të fituar përherë. Nëse bëni gabime me financat gjendja do përkeqësohet tej mase. /dritare.net

#