Na ndiqni edhe në

Ditor

Horoskopi i datës 27 tetor 2023 nga Christine Haas

Horoskopi i datës 27 tetor 2023 nga Christine Haas

Dashi

Horoskopi i datës 27 tetor 2023 nga Christine Haas

Gjatë kësaj dite do bëni të pamundurën për t’iu qëndruar larg konflikteve dhe do bëni gjithçka për të pasur një jetë sa më të qetë. Ju të dashuruarit do përjetoni çdo emocion që keni dëshiruar sepse partneri do përkujdeset për gjithçka dhe do ju mbajë në pëllëmbe të dorës. Ju beqarët do keni sukses të padiskutueshëm dhe jeta juaj do marrë drejtimin e shumëpritur. Zemra do rrahë aq fort sa asnjëherë më parë. Në punë do ju konkretizohen shumë ëndrra. Nga përpjekjet e mëdha që keni bërë do merrni frytet e dëshiruara. Financat do jenë mjaft delikate kështu që kujdesuni për çdo hap që do hidhni.

Demi

Horoskopi i datës 27 tetor 2023 nga Christine Haas

Tregohuni më të përgjegjshëm gjatë kësaj dite dhe keni për ta para sa mirë do iu ecin gjërat. Për ju të dashuruarit vijimësia e të sotmes do varet plotësisht nga sjellja që keni pasur së fundmi. Nëse keni pasur komunikim dhe tolerancë do kaloni një dite të kënaqshme, në të kundërt përgatituni për debate edhe më të forta. Ju beqarët nuk do e keni aspak mendjen tek dashuria sepse për ju ka gjëra edhe më të rëndësishme. Në punë do negocioni me shefat për disa ndryshime të mëdha. Mendoni për të shkuarën e vështirë dhe bëni të pamundurën për të mos qenë më në të njëjtën situatë. Financat do mbeten delikate dhe duhet patjetër të shpenzoni sa më pak.

Binjakët

Horoskopi i datës 27 tetor 2023 nga Christine Haas

Gjatë kësaj dite nuk do bëni aspak gabime dhe jeta do ju ecë për mrekulli. Për ju të dashuruarit, kjo e sotmja do jetë shumë e favorshme. Do e mbani gjithë kohës mendjen tek tjetri dhe do bëni edhe surpriza shumë të këndshme. Ju beqarët do mbani përgjegjësi për çdo hap që do hidhni kështu që nuk duhet të nxitoheni për asgjë. Në punë mos mendoni se do jetë çdo gjë fushë me lule. Do kaloni edhe vështirësi, por nëse nuk dorëzoheni keni për të arritur shumë lart. Buxhetin do dini si ta organizoni dhe si ta menaxhoni kështu që nuk do keni asnjë lloj tronditjeje.

Gaforrja

Horoskopi i datës 27 tetor 2023 nga Christine Haas

Sot do reflektoni më shumë dhe do e kuptoni se çfarë duhet të bëni për të mirën tuaj dhe të atyre që iu rrethojnë. Ju të dashuruarit do keni një ditë shumë të qetë, pa pasion të madh, por edhe pa debate e konflikte. Ju beqarët do takoni një person shumë inteligjent dhe pjesë e elitës së qytetit ku jetoni. Atë nuk duhet ta humbisni nga duart për asnjë lloj arsyeje. Në punë do jeni më të besueshëm se më parë dhe shefat do iu japin mundësi të reja për ta treguar veten. Sektori i financave, për shkak të gjithë gabimeve që keni bërë së fundmi, do vazhdojë të jetë delikat dhe aspak i qëndrueshëm.

Luani

Horoskopi i datës 27 tetor 2023 nga Christine Haas

Gjatë kësaj dite do e shihni gjithçka me pozitivizëm dhe nuk do jeni më të stresuar si më parë. Për ju që keni një lidhje, jeta sentimentale do vazhdoje të jetë prioritare. Do lini çdo gjë tjetër pas dore që të kaloni më shumë kohë me partnerin dhe të dashuroheni si të çmendur. Ju beqarët nuk do e kërkoni me ngulm fillimin e një lidhjeje, por pritet që për ju të ndodhin gjëra shumë interesante. Në punë keni për të marrë disa lajme shumë të mira, të cilat do iu shtyjnë të shtoni përpjekjet. Nuk do përtoni për asgjë. Me financat bëni kujdes që ta ruani qëndrueshmërinë. Po gabuat do vuani shumë në të ardhmen.

Virgjëresha

Horoskopi i datës 27 tetor 2023 nga Christine Haas

Gjatë kësaj dite do jeni më spontanë dhe më origjinalë se më parë. Ju të dashuruarit do jeni më të hapur për dialog dhe bashkëpunim në çift. Do flisni më qetësisht me partnerin dhe do ia shprehni më ëmbëlsisht ndjenjat. Ju beqarët do jeni shumë të sjellshëm me çdo person që do takoni dhe do merrni goxha ftesa e propozime. Në punë mundohuni të mbani larg vetes personat xhelozë sepse ata mund t’ua prishin planet atëherë kur nuk e prisni. Qëndroni më mirë vetëm dhe bëni atë që keni në mendje. Buxheti nuk do jetë i keq, por po bëtë gabime dhe po investuat çdo para që do keni, shumë shpejt do mbeteni duarthatë.

Peshorja

Horoskopi i datës 27 tetor 2023 nga Christine Haas

Sado që të mundoheni ta bëni jetën tuaj sa më të mirë sot. Nëse keni një lidhje, e sotmja do jetë shumë e paqëndrueshme kështu që bëni kujdes me çdo gjë që do thoni. Mundohuni të ruani qetësinë dhe të mos prekni pikat e dobëta. Ju beqarët do keni një ditë me aktive nga më parë dhe do realizoni takimet që keni ëndërruar. Në punë do jeni të aftë të fitoni më tepër besim tek shefat dhe ata do iu lejojnë të bëni edhe gjërat që ju mendoni. Me pak fjalë do jeni si shefa të vetes. Me shpenzimet mos bëni gabime sepse shumë shpejt situata mund të marre tatëpjetën dhe do ndiheni keq.

Akrepi

Horoskopi i datës 27 tetor 2023 nga Christine Haas

Edhe pse do bëni çdo gjë që keni në dorë sot për ta ndryshuar sa më parë situatën, nuk do ja dilni gjithmonë. Për ju të dashuruarit e sotmja nuk do jetë aspak ashtu si e keni ëndërruar. Shpesh do lindin edhe debate e mosmarrëveshje me partnerin, të cilat do ju nxitin të qani me dënesë. Ju beqarët mirë është të mos pranoni çdo lloj ftesë që do ju bëhet, por të hiqeni sikur nuk jeni shumë të interesuar. Do bëheni më interesantë. Në punë vështirësitë do jenë të mëdha. Mos u tregoni të paduruar sepse do jeni ju që do dilni më të humburit. Situata financiare do përmirësohet goxha vetëm falë mbështetjes se pakushtëzuar të familjarëve.

Shigjetari

Horoskopi i datës 27 tetor 2023 nga Christine Haas

Po ditët të silleni gjatë kësaj dite keni për të ftuar më shumë. Nëse keni një lidhje dhe tregoheni më tolerantë e më të kuptueshëm me partnerin tuaj, marrëdhënia në çift do jetë më e bukur. Ndjenjat shprehini edhe më shumë. Ju beqarët, sado që të mundoheni, nuk do arrini dot ta bëni për vete personin e ëndrrave dhe do mbeteni të vetmuar. Në punë do jeni kreativë dhe të pandalshëm derisa të arrini objektivat. Shumë shpejt për ju do fillojë një etapë edhe më e bukur, por që duhet të dini ta shfrytëzoni. Në planin financiar do vazhdoni të keni vështirësi të njëpasnjëshme dhe nuk do dini çfarë të bëni.

Bricjapi

Horoskopi i datës 27 tetor 2023 nga Christine Haas

Në punë do vendosni rregull dhe do gjeni metoda të reja për të arritur atë që dëshironi. Për ju të dashuruarit, e sotmja do jetë shumë e ekuilibruar dhe pa probleme. Do ndiheni mjaft mirë pranë atij që keni në krah dhe emocionet do jenë më të forta se asnjëherë. Ju beqarët jo vetëm që do afroheni më shumë me personin që pëlqeni, por mund të merrni edhe aprovime për propozimet që do bëni. Në punë do ju duhet akoma më shumë përqendrim për të arritur atje ku dëshironi. Mos u ndalni për asnjë lloj arsyeje në rrugën që keni nisur. Financat do fillojnë të normalizohen dalëngadalë.

Ujori

Horoskopi i datës 27 tetor 2023 nga Christine Haas

Gjatë kësaj dite do keni etje për të zbuluar gjëra të reja sot dhe nuk do iu trembeni as sfidave. Ju të dashuruarit do keni vetëm momente të gëzuara dhe emocionuese. Gjithë kohës do ndiheni për mrekulli. Do buzëqeshni pafund dhe mezi do prisni të takoni partnerin. Nëse jeni beqarë do keni dashuri me shikim të parë dhe do futeni në etapën më të bukur të jetës tuaj. Në punë dita do jetë mjaft premtuese. Do dini t’i bëni gjërat me rregull dhe nuk do ju dalin të papritura. As kolegët ziliqarë nuk do ua prishin dot planet. Me çështjet financiare duhet të merreni më shumë sepse situata do jetë vërtet e trazuar.

Peshqit

Horoskopi i datës 27 tetor 2023 nga Christine Haas

Do jeni paksa kritikë gjatë kësaj dite, por këtë do e bëni për të mirën e të gjithëve. Ligësi nuk do keni në shpirt. Ju të dashuruarit do arrini çdo gjë që doni. Edhe nëse keni pasur probleme dhe mosmarrëveshje të forta do zgjidhin gjithçka me qetësi dhe do ndiheni shumë më mirë. Ju beqarët duhet të tregoheni të kujdesshëm pasi disa persona do kërkojnë thjesht të luajnë dhe të përfitojnë prej jush. Në punë nuk do pranoni të jeni nën urdhrat e dikujt që nuk di aspak për fushën ku punoni dhe mundet të jepni edhe dorëheqjen nëse nuk ju pranohen kërkesat. Në planin financiar do jetë Merkuri që do ju bëjë të logjikshëm dhe do ju ndihmojë të arrini të zgjidhni çdo problem. /dritare.net