Na ndiqni edhe në

Ditor

Horoskopi i datës 24 shtator 2022 nga Christine Haas

Horoskopi i datës 24 shtator 2022 nga Christine Haas

Dashi

Horoskopi i datës 24 shtator 2022 nga Christine Haas

Qoftë në dashuri apo në miqësi, sot do jeni më të disponueshëm dhe më prezentë. Nëse keni një lidhje do bëni çdo gjë që të keni në dorë për ta bërë partnerin të ndihet sa më mirë. Edhe ai do mundohet t’ua plotësojë të gjitha dëshirat. Debatet thuajse do mungojnë. Ju beqarët mjaft u treguat të rezervuar sepse koha ikin. Hapeni zemrën dhe bëni atë që do ndieni. Në punë do jeni aq të përkushtuar saqë nuk do bëni llogari sa orë dhe mund do harxhoni. Arritjet kanë për të qenë të jashtëzakonshme dhe do merrni propozime fantastike. Në planin financiar më në fund do vendosni rregull.

Demi

Horoskopi i datës 24 shtator 2022 nga Christine Haas

Hëna do ju bëjë edhe më ambicioz gjatë kësaj dite. Në punë keni për të realizuar projekte shumë të mira dhe do ndiheni më krenarë për veten. Nëse keni një lidhje do jetë Venusi dhe Plutoni që do ju bëjnë më sensualë e më erotikë. Do dini edhe si t’i shprehni më shumë ndjenjat. Ju beqarët do kaloni shumë kohë në ambientin profesional dhe atje do njiheni me disa persona me të cilët do bashkëpunoni. Yjet do ju bëjnë edhe më ambiciozë me projektet që keni nisur dhe shumë më të përqendruar se më parë. Në planin financiar do dini si ta menaxhoni mirë situatën dhe nuk do keni probleme.

Binjakët

Horoskopi i datës 24 shtator 2022 nga Christine Haas

Priten goxha ndryshime pozitive sot për të gjithë. Situatat e paqëndrueshme nuk do jenë më pjesë e jetës tuaj. Nëse jeni në një lidhje gjërat do ju përmirësohen akoma më shumë. Do ndiheni mjaft mirë në çdo moment dhe të bekuar që keni ne krah një person të mrekullueshëm. Ju beqarët duhet të reflektoni disa here para se të hidhni hapa të rëndësishme pasi jo të gjithë janë ashtu si duken. Në punë më në fund do merrni drejtimin e duhur dhe keni për të arritur shumë më lart nga sa mendonit. Financat do jenë të kënaqshme, kështu që mund t’iu lejohet edhe ndonjë investim.

Gaforrja

Horoskopi i datës 24 shtator 2022 nga Christine Haas

Nëse tregoheni kokëfortë dhe të pabindshëm mund të keni edhe probleme gjatë kësaj dite. Dëgjojini të tjerët dhe keni për të mësuar goxha. Ju të dashuruarit duhet të dialogoni hapur me partnerin tuaj nëse doni t’i zgjidhni mosmarrëveshjet. Mos u druani të thoni gjithçka që mendoni njëherë e përgjithmonë. Ju beqarët do keni më shumë besim tek vetja dhe do kërkoni kudo për personin e ëndrrave. Edhe mund ta gjeni sot. Në punë nuk do jeni të përqendruar për shkak se do debatoni mjaft me kolegët. Bëni të pamundurën për t’i neglizhuar ata. Në planin financiar duhet të tregoheni më të arsyeshëm. Vetëm në këtë mënyrë nuk do përballeni me vështirësi.

Luani

Horoskopi i datës 24 shtator 2022 nga Christine Haas

Përgatituni për dhurata të bukura gjatë kësaj dite dhe jo vetëm materiale. Po të jeni edhe më të logjikshëm do merrni përfitime plot. Për ju të dashuruarit do jetë ditë e bukur dhe me diell kjo e sotmja. Do flisni për çdo gjë me partnerin dhe nuk do i mbani të fshehta njëri-tjetrit. Edhe ju beqarët do merrni bekimin e yjeve dhe do krijoni një lidhje të qëndrueshme, më shpejt sesa e kishit menduar. Në punë duhet të jeni më të qartë dhe më të saktë. Idetë që keni shprehini sepse po pritët që të tjerët t’iu ndihmojnë dhe t’iu nxitin nuk keni për të përfituar asgjë. Nëse doni që financat të mos keni tronditje, shpenzoni me kursim dhe mos jepni asnjë para hua.

Virgjëresha

Horoskopi i datës 24 shtator 2022 nga Christine Haas

Nëse nuk doni të keni probleme, mendohuni mirë para se të veproni sot. Pranojini edhe gabimet e bëra dhe keni për ta parë që gjithçka do ju ecë si duhet. Nëse keni një lidhje, marrëdhënia juaj me partnerin do fillojë të bëhet më serioze se më parë. Do mendoni për një të ardhme së bashku dhe kjo do iu mbushë me optimizëm. Edhe ju beqarët do jeni të favorizuar në dashuri. Një person interesant do iu bëjë propozimin më të bukur që mund të kishit menduar. Në punë do ndiheni më të sigurt në vetvete dhe do hidhni hapa galoponte. Përfitimet do jenë si për ju ashtu edhe për kompaninë. Financat do jenë të mira kështu që përfitoni të bëni shpenzimet që kishit menduar.

Peshorja

Horoskopi i datës 24 shtator 2022 nga Christine Haas

Gjatë kësaj dite mos veproni pa u menduar sepse keni për të pasur probleme vërtet serioze. Jeta juaj në çift do jetë e qetë dhe pa asgjë të veçantë. Do ndiheni mirë pranë partnerit dhe nuk do keni as mosmarrëveshjen më të vogël. Ju beqarët do jeni më me fat dhe do përjetoni emocione të forta. Personi që keni ëndërruar prej kohësh do bëhet pjesë e jetës suaj. Në punë nuk do ecni më me ritme aq të shpejta sa disa kohë më parë. Shfrytëzojeni për t’u menduar dhe për të reflektuar. Mos e humbni kurajën. Në planin financiar duhet të bëni shumë kujdes. Mbrojuni edhe nga hajdutet që do jenë të shumtë.

Akrepi

Horoskopi i datës 24 shtator 2022 nga Christine Haas

Gjithçka ka për t’iu ecur më së miri sot dhe do merrni frymë lirisht. Çdo çast do jetë fantastik. Ju që jeni në një lidhje dashurohuni si ta ndjeni dhe mos mendoni aspak për të ardhmen apo për mendimet e të tjerëve. Është jeta juaj dhe duhet ta jetoni ashtu si ta mendoni. Nëse jeni beqarë do tregoheni impulsive dhe ka rrezik te bëjnë disa gabime. Në punë do iu jepen disa detyra të reja. Mos u çudisni për asgjë, por shikoni me kujdes çdo gjë dhe mendoni si të arrini më shpejt përfundimin. Buxheti do jetë paksa delikat. Do shpenzoni pa u menduar dhe në një moment situata mund të pësojë disa tronditje.

Shigjetari

Horoskopi i datës 24 shtator 2022 nga Christine Haas

Gjatë kësaj dite mund të bëni edhe plane për të ardhmen sepse mendja juaj do jetë më e ndriçuar. Çastet e lumturisë do jenë më të shpeshta. Nëse keni një lidhje do bëni çmos që ta mbani të ndezur pasionin. Do e përkëdhelni partnerin pa pushim dhe do tregoheni të gatshëm t’ia plotësoni çdo dëshirë. Lum ai që iu ka në krah. Nëse jeni beqarë, edhe pse keni kohë që kërkoni dashurinë, nuk do e gjeni as sot. Në punë duhet të mbroheni nga xhelozia e tepruar e kolegeve. Mos lejoni që ata t’ua prishin planet që keni bërë sepse më vonë do ju marrin nëpër këmbë. Nëse shpenzoni pa masë, situata financiare do ketë tronditje të mëdha. Shmangni momentet kritike që mund t’iu kushtojnë shtrenjtë.

Bricjapi

Horoskopi i datës 24 shtator 2022 nga Christine Haas

Gjatë kësaj dite nuk do jeni më misteriozë dhe do flisni më hapur për gjithçka. Nuk priten as probleme serioze dhe as mërzitje. Nëse keni një lidhje, pas një periudhe me debate dhe tension në jetën në çift, më në fund do qeni qetësinë e shumëkërkuar. Është Venusi ai që do iu japë mundësinë të sqaroni çdo mosmarrëveshje. Ju beqarët do jeni më të privilegjuarit në dashuri. Jo vetëm që do keni takime, por mund të ndodhin edhe dashuri me shikim të parë. Edhe në punë gjërat nuk do shkojnë ashtu si i kishit menduar. Kjo do iu mërzitë pa mase dhe do bëheni pesimiste për të ardhmen. Ekuilibri financiar do mbetet i qëndrueshëm, kështu që mos u shqetësoni aspak.

Ujori

Horoskopi i datës 24 shtator 2022 nga Christine Haas

Gjatë kësaj dite do keni tendencë të analizoni çdo gjë më shumë kujdes para se të veproni dhe nuk do kënaqeni me gjërat sipërfaqësore. Për ju që keni një lidhje do ndodhin gjëra vërtet të rëndësishme. Mund të merrni edhe vendime për të ardhmen e largët. Nëse jeni beqarë nuk do jeni aspak në humor për te filluar lidhje dhe nuk do preferoni të keni njohje të reja. Në punë do jeni shumë të organizuar dhe do dini çfarë hapash të hidhni përherë. Financat do i keni gjatë gjithë kohës nën kontroll dhe situata do mbetet e kënaqshme në çdo moment. Nuk do keni për çfarë te qaheni.

Peshqit

Horoskopi i datës 24 shtator 2022 nga Christine Haas

Mirë është të mos i besoni askujt verbërisht gjatë kësaj dite sepse mund të lëndoheni dhe mund të vuani në të ardhmen. Beni kujdes ju që jeni në një lidhje. Mos kërkoni gjatë gjithë kohës të jeni të pavarur dhe të bëni gjithçka që mendoni. Pyeteni partnerin para se të hidhni ndonjë hap nëse nuk doni të keni debate më vonë. Jupiteri do jetë planeti që do iu ndihmojë ju beqarëve në jetën sentimentale dhe priten të reja interesante. Në punë do jeni mjaft krijues dhe do ndërmerrni sfida të reja. Po u treguat të vendosur do e arrini atë që dëshironi. Në planin financiar do tregoheni kokëfortë dhe do shpenzoni pa limit. Shumë shpejt do vijnë edhe problemet. /dritare.net