Na ndiqni edhe në

Ditor

Horoskopi i datës 23 shkurt 2024 nga Christine Haas

Horoskopi i datës 23 shkurt 2024 nga Christine Haas

Dashi

Horoskopi i datës 23 shkurt 2024 nga Christine Haas

Nëse nuk doni të keni probleme gjatë kësaj dite mos kërkoni të impononi asgjë dhe nga ana tjetër dëgjojini këshillat e të afërmve. Saturni do sjellë shumë turbullira për ju që jeni në një lidhje. Nëse gjërat ecin keq e me keq më mirë të shkëputeni për pak kohë nga partneri. Ju beqarët nga ana tjetër do i konkretizoni disa nga ëndrrat më të mëdha dhe do filloni një lidhje fantastike. Në punë do avanconi me shpejtësi të jashtëzakonshme. Do qëndroni edhe orë të tejzgjatura për të arritur më të mirën. Të ardhurat nuk do jenë aspak në periudhën më të mira. Mos shpenzoni kuturu sepse do keni vështirësi të mëdha.

Demi

Horoskopi i datës 23 shkurt 2024 nga Christine Haas

Mërkuri do iu japë ide të mira gjatë kësaj dite, por do e keni shumë të vështirë ta vini çdo gjë në praktikë sepse do jeni të shpërqendruar. Jeta juaj në çift do jetë goxha e turbullt. Nuk do merreni vesh për asgjë me atë që keni në krah dhe në çdo moment do doni të dalë e juaja. Ju beqarët do realizoni takimet e ëndërruara prej kohësh dhe shumë shpejt do e ndryshoni edhe statusin. Në punë mundohuni të largoni personat që ju pengojnë të ecni përpara. Vetëm ashtu do ndiheni më të qetë dhe do keni arritje. Financat do jenë të këqija, çka do ju mërzitë tej mase. Paratë duhet t'i menaxhoni gjithë kohës me maturi.

Binjakët

Horoskopi i datës 23 shkurt 2024 nga Christine Haas

Gëzimi, harmonia dhe begatia do mbizotërojë gjatë gjithë kësaj dite. Do keni më shumë shpresë dhe besim në vetvete. Jeta juaj në çift do jetë harmonike falë mbështetjes së madhe të planetëve. Do i qëndroni pranë në çdo çast partnerit dhe do i mbani zgjuar ndjenjat. Nëse jeni beqarë ka rrezik të përballeni me zhgënjime të mëdha nëse nuk tregoheni të kujdesshëm. Duhet patjetër të mendoni edhe për të nesërmen. Në punë priten zhvillime goxha pozitive dhe të kënaqshme. Vazhdoni më tej sepse keni për të pasur përfitime shumë më të mëdha. Në planin financiar do jeni me më shumë fat se kurrë më parë. Do kryeni investime të rëndësishme dhe do ndiheni më të plotësuar.

Gaforrja

Horoskopi i datës 23 shkurt 2024 nga Christine Haas

Gjatë kësaj dite do jeni më të gatshëm për të bashkëpunuar dhe për të dialoguar. Komunikimi në fakt është ai që të çon përherë në zgjidhje të gjithçkaje. Jeta juaj në çift do jetë si një ëndërr. Do përjetoni emocione të vazhdueshme pranë partnerit tuaj dhe do e dashuroni akoma më tepër jetën. Ju beqarët më në fund do filloni një histori dashurie pasionante dhe të qëndrueshme. Në punë dyshja e planetëve Mërkuri dhe Dielli do i vënë më në pah aftësitë tuaja dhe do ju inkurajojnë të ecni përpara. Do jeni të gatshëm të ndërmerrni edhe iniciativa të reja. Në planin financiar Venusi do ju shtyjë të tregoheni të paarsyeshëm. Priten tronditje të mëdha, prandaj bëni kujdes.

Luani

Horoskopi i datës 23 shkurt 2024 nga Christine Haas

Herë pas here do ju duket sikur nuk do ju kuptojnë dhe do mundohen t’iu bllokojnë. Në fakt Ju duhet të jeni më të hapur dhe dashamirës. Për ju që jeni në një lidhje kjo e sotmja do jetë një ditë e qetë. Për çdo gjë do flisni hapur me partnerin dhe nuk do mbani të fshehta. Ju beqarët nuk do jeni shumë të vëmendshëm dhe nuk do përfitoni sa duhet nga ftesat që do iu bëhen. Në punë disa kolegë do ju ftojnë të bashkëpunoni dhe kjo do ju motivojë të ecni më përpara. Financat do jenë më të qëndrueshme duke qenë se do merrni paratë që iu kishin marrë hua kohë më parë.

Virgjëresha

Horoskopi i datës 23 shkurt 2024 nga Christine Haas

Gjatë kësaj dite nuk priten as gjëra të jashtëzakonshme, por as sfida të vogla të cilat do i keni të vështirë t’i përballoni. Nëse jeni në një lidhje nuk do keni aspak probleme në jetën tuaj, përkundrazi do merreni vesh më mirë me atë që keni në krah. Ju beqarët do jeni shumë të shpërqendruar dhe as që do ju shkojë nëpër mend të krijoni një lidhje. Ka gjëra të tjera shumë më të rëndësishme për ju në këto momente. Në punë do doni të keni performanca sa më të mira dhe do ja arrini qëllimit pa u sforcuar shumë. Shefat do jenë krenarë që ju kanë pjesë të stafit. Financat do mbeten tejet të trazuara. Mos shpenzoni pa u menduar sepse do keni vështirësi.

Peshorja

Horoskopi i datës 23 shkurt 2024 nga Christine Haas

Edhe pse e keni aftësinë për t’u përshtatur gjatë kësaj dite sërish gjërat nuk kanë për t’iu ecur ashtu si i kishit menduar. Hëna do sjellë turbullira. Ju që jeni në një lidhje do ndiheni tejet të vetmuar. Do qëndroni në heshtje duke pritur që partneri t'i kthejë sytë nga ju në ndonjë moment. Ju beqarët do kaloni momente të këndshme me miqtë tuaj, por duke dalë nëpër lokale apo ambiente të tjerë me ta mund të njiheni edhe me persona të rinj. Në punë nuk do dini të silleni me kolegët dhe ata do ju marrin inat. Duke qenë të stresuar nuk do arrini dot të realizoni as objektivat që i kishit vënë vetes. Buxheti duhet mbajtur më tepër nën kujdes. Shpenzimet e tejskajshme duhen shmangur sa më shumë.

Akrepi

Horoskopi i datës 23 shkurt 2024 nga Christine Haas

Ditë e shkëlqyer do jetë kjo e sotmja dhe sigurisht që komunikimi do luajë rolin kryesor. Nëse jeni në një lidhje do hidhni hapa të rëndësishëm në mënyrë që gjërat t’iu ecin sipas parashikimeve. Bashkëpunimi me partnerin do jetë më i fortë se kurrë. Ju beqarët do keni propozime të papritura nga të cilat nuk do përfitoni aspak. Nëse ushtroni një profesion që ju bën të jeni gjithë kohës në kontakt me njerëz, sot do merrni kënaqësi të mëdha. Të gjithë do ju dëgjojnë me kujdes dhe do ju përgëzojnë për çdo gjë që bëni. Në planin financiar tregohuni të arsyeshëm dhe reflektoni me kujdes që të mos keni tronditje apo probleme.

Shigjetari

Horoskopi i datës 23 shkurt 2024 nga Christine Haas

Sado të mundoheni sot nuk do dilni dot nga izolimi ku jeni futur. Shumicën e kohës do jeni të mërzitur dhe do ju duket vetja të pashpresë. Ju të dashuruarit nuk do arrini dot të ruani ekuilibrin në jetën tuaj dhe mosmarrëveshjet do ua bëjnë ditën të padurueshme. Nëse jeni beqarë do keni plot njohje të reja me persona interesantë. Vazhdojeni për njëfarë kohe këtë njohje para se të hidhni hapa më tej. Në punë pritet një ditë me disa ndryshime të vogla. Mund t’iu bëhen disa ftesa për t’iu nxitur të dilni në dritë. Pranojini sepse po vazhduat të qëndronit si përherë çdo gjë do ju duket më e errët. Situata financiare do përmirësohet falë përkudjesit tuaj dhe falë ndihmës së disa të afërmve.

Bricjapi

Horoskopi i datës 23 shkurt 2024 nga Christine Haas

Dielli dhe Hëna do bëhen bashkë gjatë kësaj dite duke ju bërë më të zotët për vete e duke hedhur hapa të rëndësishme. Nuk do ketë asnjë lloj rreziku për probleme. Ju të dashuruarve do iu jepet mundësia t’ia provoni edhe njëherë tjetër devotshmërinë atij që keni në krah. Mbrëmja do jetë më emocionuesja dhe më pasionantja për ju. Nëse jeni beqarë do tërhiqeni njëkohësisht nga shumë persona dhe nuk do dini kë të zgjidhni për ta pasur në krah. Nëse e keni humbur tashmë punën, mos rini këmbëkryq, por bëni përpjekje për të kërkuar një të re. Mundësitë sot do jenë të mira kështu që po nuk përfituat sot nesër do jetë më keq. Në planin financiar do merrni masa të rrepta në mënyrë që gjendja të fillojë të stabilizohet.

Ujori

Horoskopi i datës 23 shkurt 2024 nga Christine Haas

Përkushtojuni më shumë të afërmve dhe atyre që keni në zemër gjatë kësaj dite sepse nesër do pendoheni e do jetë vonë. Ju që jeni në një lidhje mos bëni gabim të flirtoni me persona të tjerë sepse jo vetëm do shkatërroni gjithçka që keni dertuar, por mund të vuani vetë tej mase. Nëse jeni beqarë do tundoheni mjaft nga disa persona dhe do ja shprehni menjëherë ndjenjat. Ka mundësi të ndryshoni status më shpejt nga sa e kishit menduar. Në punë sido që t’iu vijnë gjërat mos u nxitoni. Mos ndryshoni mënyrën tuaj të të vepruarit për asnjë arsye. Në planin financiar mendohuni mirë para se të veproni që të mos keni surpriza të pakëndshme.

Peshqit

Horoskopi i datës 23 shkurt 2024 nga Christine Haas

Gjatë kësaj dite nuk do keni asnjë arsye për të dyshuar apo për të hezituar. Do keni më shumë besim tek vetja dhe do vazhdoni rrugën e nisur. Nëse jeni në një lidhje do silleni shumë mirë dhe gjërat do ju ecin si duhet. Do i respektoni mendimet e njëri-tjetrit dhe do bëni atë që do ju duket të dyve më e mira. Nëse jeni të martuar rishtazi mund të mendoni edhe për një fëmijë. Ju beqarët do merrni propozime të forta që do ju nxitin të pranoni pa u menduar. Në punë do keni ide shumë të mirë dhe po guxuat mund të arrini më lart nga sa mund ta kishit imagjinuar edhe vete. Pranoni të merrni përsipër edhe ndonjë projekt që ju duket i paaritshëm. Në planin financiar do jeni shumë të qartë për atë që duhet të bëni dhe do merrni masa strikte. /dritare.net